Остання редакція: 22 березня 2024

Похід в кінотеатр - цікаво та корисно

Студентське життя в Уманському національному університеті садівництва насичене подіями. Проте, окрім навчання, має бути час і на розваги. А що може бути приємнішим за похід з друзями в кінотеатр на перегляд фільму ? Тому, 20 березня 2024 року куратором 11 к-с групи Зоєю КОВТУНЮК був організований похід в кінотеатр. Це була захоплююча подія, що відірвала студентів від щоденних навчальних турбот та дозволила насолодитися часом разом. Важливо пам'ятати, що спільний відпочинок сприяє створенню позитивної атмосфери в колективі, тому такі заходи дають змогу відпочити, розслабитися та забути про студентські проблеми на короткий час. Для перегляду студенти обрали фільм «Дюна: Частина друга», сюжет якого повідав про міфічну подорож Пола Атріда та фременів на шляху помсти заколотникам, які знищили його родину. Між коханням усього свого життя та долею відомого всесвіту він обирає боротьбу проти жахливого майбутнього, яке лиш він може передбачити.

Нехай подібні події стануть традицією, а спільний відпочинок додасть більше бадьорості та енергії для наших майбутніх досягнень.

Куратор 11 к-с групи Зоя КОВТУНЮК