Остання редакція: 11 вересня 2024

Практичні заняття - запорука формування вмінь та навичок у студентів

Практичне заняття є формою навчального заняття, за якої викладач організовує детальне вивчення студентами окремих теоретичних положень навчальної дисципліни та формує вміння і навички практичного застосування їх через індивідуальне виконання студентами відповідно сформульованих завдань. Не є виключенням і практичні заняття з навчальної дисципліни «Загальне овочівництво». Такі заняття покликані навчити студентів застосовувати теоретичні знання на практиці. Одним з таких занять є вивчення морфологічних ознак насіння овочевих рослин. Завдяки доценту кафедри овочівництва Галині СЛОБОДЯНИК студенти мали змогу детально ознайомитися з особливостями зовнішньої та внутрішньої будови, характеристикою поверхні та забарвленням, вивчити тривалість зберігання та тривалість періоду появи сходів насіння овочевих культур.