Остання редакція: 20 березня 2018

Профорієнтаційна робота кафедри овочівництва

Питання вибору професії дуже важливе. Молоді люди в процесі самовизначення часто припускаються помилок, яких можна вчасно уникнути, допомагаючи майбутнім студентам зорієнтуватися у вирі професій та спеціальностей. Незабаром учні випускних класів отримають атестати і доведеться приймати рішення щодо свого майбутнього. Адже можна піти у вищий навчальний заклад та здобути корисні знання й розширити свій кругозір, піти в коледж та здобути практичні фахові навички та досвід, якого бракує іншим, чи відразу влаштуватись на роботу й відчути незалежність від батьківського гаманця. То який шлях обрати? У цьому школярам сіл Молодецьке, Роги, Іваньки, Буки  та смт.Маньківка Маньківського району Черкаської області допомогли визначитися викладачі кафедри овочівництва. Доценти кафедри Ольга Накльока та Вікторія Кецкало розповіли майбутнім випускникам про Уманський національний університет садівництва, його факультети, спеціальності та перспективи після навчання в даному закладі. Учнів ознайомили із загальними умовами вступу до університету та запросили на День відкритих дверей, щоб вони на власні очі змогли побачити один із найстаріших аграрних ВНЗ України.

Ми вдячні адміністрації шкіл за надану можливість поспілкуватися із учнями випускних класів, зокрема:

- директору Молодецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Карпенку Петру Миколайовичу;

- директору Рогівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глухову Сергію Олексійовичу;

- директору Маньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Кривосар Марії Дмитрівні;

- директору Іваньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Максимчук Вікторії Максимівні;

- директору Буцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Свистуну Олексію Степановичу.

В.Кецкало, О.Накльока