Остання редакція: 23 квітня 2020

Секційне засідання кафедри овочівництва Всеукраїнської студентської наукової інтернет-конференції, приуроченої 120-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі землеробства С.С. Рубіна відбулося 23 квітня 2020 року. Уманський національний університет садівництва є одним із найстаріших навчальних закладів України та славиться видатними науково-педагогічними кадрами, серед яких всесвітньовідомий вчений, професор Рубін С.С. – автор більше 400 наукових праць, присвячених питанням обробітку ґрунту, застосуванню добрив, боротьбі з бур’янами.

Засідання було проведено у форматі відео-конференції, де були присутніми студенти, аспіранти, викладачі кафедри.

Незважаючи на дещо незвичний формат конференції, присутні відмітили, що такий спосіб спілкування дуже зручний та дає змогу приєднатись до дискусії, навіть не залишаючи польових робіт, які нещодавно розпочались. Заслухано доповіді різноманітної тематики, які несли інформаційний матеріал професійного характеру, представлені презентаційні матеріали добре сприймались учасниками конференції та викликали жваве обговорення.

Кращими доповідями відмічено роботу студентів: Торбана Романа (група 11 м-с), Бичко Анастасії (група 11 м-с), Сигидюк Вікторії (група 11 м-зг). Всім доповідачам рекомендували використати результати досліджень та поради щодо доповідей  для написання та захисту дипломних робіт.

Керівник студентського наукового гуртка

кафедри овочівництва, доцент Накльока О.П.