Остання редакція: 22 квітня 2021

Секційне засідання кафедри овочівництва Всеукраїнської студентської наукової інтернет-конференції

У міжнародний день матері-землі - 22 квітня 2021 року, відбулося секційне засідання кафедри овочівництва Всеукраїнської студентської наукової інтернет-конференції, приуроченої 150-річчю від Дня народження видатного вченого і педагога у галузі бджільництва І.І.Корабльова. Уманський національний університет садівництва є одним із найстаріших навчальних закладів України та славиться видатними науково-педагогічними кадрами, серед яких всесвітньовідомий вчений, видатний спеціаліст у галузі раціонального бджільництва, професор Іполит Іванович Корабльов–автор книг з бджільництва – «Значення і користь бджільництва», «Як водити бджіл», «Про вибір вулика», «Курс бджільництва», «Годівля бджіл», «Хвороби бджіл та їх лікування», «Медоносні рослини і їх культура», а його винахід – український втулковий розбірний вулик, де пасічники можуть відбирати мед, підгодовувати бджіл, організовувати оздоровчі заходи при хворобах – використовується бджолярами й донині.

Засідання, у зв’язку зі складними обставинами в умовах карантину, було проведено у форматі відео-конференції на платформі Zoom, де були присутніми студенти, аспіранти, викладачі кафедри. Заслухано доповіді різноманітної тематики, які несли інформаційний матеріал професійного характеру, представлені презентаційні матеріали добре сприймались учасниками конференції та викликали жваве обговорення. Всім доповідачам рекомендували використати результати досліджень та поради щодо доповідей  для написання та захисту кваліфікаційних робіт.

Керівник студентського наукового гуртка

кафедри овочівництва, доцент Накльока О.П.