Остання редакція: 02 червня 2022

Секційне засідання кафедри овочівництва Всеукраїнської студентської наукової конференції

Секція овочівництва наукової студентської конференції працювала 31 травня 2022 року, приуроченої до дати народження (135 років) видатного вченого і педагога у галузі селекції та насінництва Івана Максимовича Єремєєва. На засіданні, яке в силу обставин, було проведено дистанційно, були присутні студенти–магістри, аспіранти, викладачі кафедри. На засіданні були представлені доповіді різноманітної тематики: продуктивність рослин огірка, перцю солодкого, капусти кольрабі, броколі, цвітної та китайської залежно від способу вирощування розсади та схем розміщення рослин; підбір та господарсько-біологічна оцінка сортів та гібридів салату, петрушки коренеплідної,  цибулі ріпчастої та цибулі порей, картоплі; вплив регуляторів росту та біопрепаратів, строків сівби та способів вирощування рослин, ефективність розсадного та безрозсадного способів вирощування цибулі, капусти; вплив кореневого та позакореневого підживлення та ін.

Всі заслухані доповіді несли інформаційний матеріал професійного характеру, добре сприймались учасниками конференції та викликали жваве обговорення. Змістовними та цікавими були доповіді магістрів Мазура Артура, Гладишко Віктора, Шестаковського Сергія. Активну участь в обговоренні брали студенти старших курсів. Всім доповідачам побажали нових досягнень та звершень на науковій ниві, рекомендували продовжувати роботу та використати результати досліджень для написання та захисту дипломних робіт.

Керівни кстудентського наукового гуртка

кафедри овочівництва, доцент Накльока О.П.