Остання редакція: 29 квітня 2024

Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції на кафедрі овочівництва

Наукова студентська конференція, присвячена 160-річчю від дня народження видатного науковця у галузі біологічних наук, професора Йозефа ПАЧОСЬКОГО відбулася 25 квітня в Уманському національному університеті садівництва.

26 квітня 2024 року відбулося секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції на кафедрі овочівництва.  Керівник секції – доцент Яценко Наталія Василівна, керівник гуртка – доцент Накльока Ольга Петрівна, староста гуртка – студентка 21–с групи Власенко Катерина.

Уманський національний університет садівництва є одним із найстаріших навчальних закладів України та славиться видатними науково-педагогічними кадрами, а нинішні  слухачі мали нагоду прослухати відомості про біографічний шлях та наукову діяльність професора Йозефа Кіндратовича ПАЧОСЬКОГО.

Заслухано доповіді студентів різноманітної тематики, які несли інформаційний матеріал професійного характеру, представлені презентаційні матеріали добре сприймались учасниками конференції та викликали жваве обговорення. Всім доповідачам рекомендували використати результати досліджень та поради щодо доповідей для написання та захисту дипломних робіт.