Остання редакція: 12 вересня 2023

Шляхами історії університету

12 вересня 2023 року відбулася виховна година для студентів факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин у форматі екскурсії «Університет – музей під відкритим небом». Захід був організований кураторами Зоєю КОВТУНЮК та Вікторією КЕЦКАЛО у співпраці з бібліотекою Уманського НУС, зокрема Наталією МИХАЙЛОВОЮ – провідним бібліотекарем.

Здобувачі освіти мали змогу познайомитись з сучасною композицією студмістечка, цікавими фактами з історії його розбудови, пам’ятками архітектури на території закладу освіти та дізнатися багато цікавого з історії становлення та діяльності навчального закладу.

Ми дякуємо Наталії МИХАЙЛОВІЙ за дуже цікаву екскурсію та за змогу поринути в історію нашого навчального закладу.

Зоя КОВТУНЮК

Вікторія КЕЦКАЛО