Остання редакція: 16 травня 2024

Спільна лекція з деканом Мазовецької академії в Плоцьку Павелом КАЧМАРЧИКОМ

15 травня 2024 року викладачі кафедри овочівництва факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин долучилися до спільної лекції з деканом Мазовецької академії в Плоцьку Павелом КАЧМАРЧИКОМ (Paweł KACZMARCZYK), яка була організована на факультеті економіки і підприємництва УНУС. Тема лекційного заняття – «Sales revenues in the Polish ICT sector. Data analysis for the period 2018-2022». Лектор ознайомив учасників із особливостями формування доходів від продажів у польському секторі ІКТ, дав оцінку експортно-імпортним операціям та навів шляхи вдосконалення та подальшого розвитку польського сектору ІКТ. Дана зустріч була інформативною та цікавою для всіх учасників зібрання з подальшими пропозиціями та планами на майбутню співпрацю.