+38 (04744) 3-40-82
Меню
Остання редакція: 24 листопада 2020

Студентська олімпіада зі спеціальності 203 "Садівництво та виноградарство"

На факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва 24 листопада 2020 року відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 203 "Садівництво та виноградарство" згідно наказу Міністерства освіти і науки України та Уманського національного університету садівництва «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2020-2021 навчальному році» № 01-06/166 від 15 жовтня 2020 року.

Мета олімпіади – підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошук обдарованої студентської молоді, стимулювання її творчої праці, активізації науково-дослідної роботи.

Олімпіада в зв'язку з карантинними обмеженнями проводилась дистанційно з використанням платформи для проведення відеоконференцій Zoom та платформи дистанційного навчання Moodle. Членами комісії (професори Улянич О.І. та Заморський В.В., доценти Крикунов І.В., Майборода В.П., Буцик Р.М., Кецкало В.В., Слободяник Г.Я., ТернавськийА.Г., Ковтунюк З.І., Чаплоуцький А.М., викладачі Шарапанюк О.С., Яценко В.В.) для учасників олімпіади були розроблені тестові завдання, які містили питання з навчальних дисциплін "Загальне овочівництво", "Овочівництво відкритого грунту", "Виноградарство і ампелографія", "Розсадництво", "Загальне плодівництво", "Спеціальне плодівництво", "Ентомологія" та "Фітопатологія".

Учасниками першого етапу олімпіади стали 10 студентів 3 та 4 курсів (ОР "Бакалавр") та 1 курсу (ОР "Магістр") факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, які здобувають освіту за спеціальністю 203 "Садівництво та виноградарство".

Згідно результатів тестування призерами І етапу олімпіади стали:

І місце – Буренко Олексій Павлович (11 м-с група)

ІІ місце – Бурковецький Олексій Олексійович (11 м-с група)

Бондар Яна Павлівна (41 с група)

ІІІ місце – Маніта Роман Васильович (11 м-с група)

Члени комісії вітають переможців І етапу та рекомендують їх до участі в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади.

 

Секретар комісії, доцент кафедри овочівництва В.В. Кецкало