Остання редакція: 07 жовтня 2021

Тиждень відкритих дверей на кафедрі овочівництва

Центр професійно–кар’єрної орієнтації та доуніверситетської підготовки Уманського національного університету садівництва з 27 вересня по 1 жовтня 2021 року провів профорієнтаційний захід Тиждень відкритих дверей. Під час проведення даного заходу були враховані всі карантинні обмеження та розроблено маршрут екскурсій для кожної групи окремо. Це щорічний традиційний захід нашого університету, метою якого є знайомство абітурієнтів з навчальним закладом, з його історією та сьогоденням. Гості університету під час екскурсійного маршруту мали змогу більш детально ознайомитися зі всіма спеціальностями та перевагами навчання у нашому університеті.

Кафедра овочівництва долучилася до проведення даного заходу. Нами було представлено виставкові експонати основних та малопоширених овочевих культур, насіння та мікрогріну. Викладачі кафедри детально розповіли абітурієнтам про спеціальності факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослинЗахід відвідали всі бажаючі випускники загальноосвітніх шкіл, училищ та коледжів м. Умань,  Черкаської, Миколаївської, Кіровоградської, Вінницької,  Одеської та інших областей.

За матеріалами відділу доуніверситетської підготовки