Остання редакція: 31 травня 2023

Участь у науково-освітньому заході «Наука та інновації Черкащини»

У 2023 році День науки в Україні припадає на 20 травня. Праця науковців ‒ це потужний ресурс, якого потребують усі галузі людської діяльності. У цьому напрямку вагомий внесок у розвиток вітчизняної науки докладають заклади вищої освіти області та, зокрема, Уманський національний університет садівництва. Напередодні Дня науки в Черкаському обласному інституті післядипломної освіти відбувся науково-освітній захід «Наука та інновації Черкащини», що об’єднав учасників з різних ЗВО області.

Кафедра овочівництва факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин гідно представила свої досягнення – презентовано результати наукових здобутків викладачів, аспірантів та докторантів. Були представлені передові наукові інновації, спрямовані на створення продуктів з підвищеною біологічною цінністю. Особливий успіх мали зразки розсади овочевих культур, які оживили всю виставку.

Переглянути експозицію закладів завітали голова обласної ради Анатолій Підгорний, заступник голови ОДА Олександр Шамрай, начальник Управління освіти і науки ОДА Валерій Данилевський, заступник начальника Оксана Сімушіна, помічник Президента Малої академії наук України, керівник відділу регіональної співпраці Національного центру «Мала академія наук України» Володимир Васинюк, заступник міського голови Черкас Анастасія Чубіна.