Остання редакція: 24 квітня 2024

Участь в онлайн-вебінарі "Внутрішня система забезпечення якості вищої освіти УНУС: виклики і перспективи розвитку"

В Уманському національному університеті садівництва згідно плану тривають заходи сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників. Викладачі кафедри овочівництва регулярно є учасниками таких заходів. Так, згідно плану заходів на 2024 рік 24 квітня 2024 року відбувся черговий онлайн-вебінар, тема якого «Внутрішня система забезпечення якості вищої освіти УНУС: виклики і перспективи розвитку» (спікер: Ніна ПІТЕЛЬ – завідувач відділу моніторингу якості освіти УНУС).

Ми вдячні організаторам і учасникам за налаштування важливої і плідної співпраці в питаннях внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти УНУС.