Остання редакція: 18 травня 2022

Участь викладачів кафедри овочівництва у Міжкафедральному науково-дискусійному семінарі "Екологічне овочівництво"

18 травня 2022 року викладачі кафедри овочівництва стали учасниками міжкафедрального науково-дискусійного семінару "Екологічне овочівництво", організованого кафедрами екології та безпеки життєдіяльноста і овочівництва. Доповідачами семінару були Красовський Євген Юрійович (Уманський міськрайонний центр Всеукраїнської громадської організації "Клуб органічного землеробства") та Костянтин Миколайович Шевчук (начальник відділу селекційно-дослідної роботи ТОВ "НУНЕМС Україна"). Учасники семінару прослухали цікаві доповіді щодо розвитку органічного землеробства в Україні та вирощування екологічно безпечної продукції овочівництва.