Остання редакція: 08 лютого 2021

Участь викладачів у Міжнародному вебінарі

Викладачі кафедри овочівництва Уманського національного університету садівництва є учасниками вебінару на тему: «Інноваційні технології зрошення і захисту рослин для стійкого рослинництва і їх вплив на навколишнє середовище». Організаторами даного вебінару стали МАШАВ ‑ Ізраїльське агенство міжнародного співробітництва в області розвитку Міністерства закордонних справ і MATC ‑ сільськогосподарський навчальний центр МАШАВ. Вебінар транслюється в прямому ефірі з кібуца Шфаїм, Ізраїль та складається з 4 професійних зустрічей за допомогою використання платформи ZOOM. Організаторами передбачено зустрічі 2, 3, 9 та 10 лютого 2021 року.

• Ізраїльський центр міжнародного співробітництва МАШАВ, створений наприкінці 50-х років прагне сприяти світовому господарському та соціальному прогресу шляхом підготовки кваліфікованих спеціалістів та передачі сучасних тенологій. За допомогою МАШАВу державні діячі багатьох країн вчаться знаходити рішення нагальних проблем із врахуванням конкретних місцевих культурних та соціальних реалій, економічного потенціалу, природних ресурсів та регіональних пріорітетів.