Остання редакція: 09 вересня 2017

В ДОБРУ ПУТЬ, ПЕРШОКУРСНИКИ !!!

Ще вчора вони були безтурботними школярами, потім -- схвильованими абітурієнтами, а сьогодні вони вже повноправні студенти Уманського національного університету садівництва. Посвята першокурсників в студенти  відбулася 8 вересня у день святкування Дня університету.

Шановні першокурсники !!! Щиро вітаємо вас зі вступом до щирої студентської родини Уманського НУС ! Нехай здійсняться всі ваші задуми, мрії та бажання !!! Нехай навчання для вас буде цікавим та сповненим приємних подій ! Нехай роки, проведені в університеті, запам’ятаються на все життя, як найкращий період вашої молодості ! Проведіть роки навчання цікаво, весело, щасливо та пізнавально !

Колектив кафедри овочівництва долучився до заходів, присвячених Дню університету. Виставка кафедри зацікавила гостей свята, а досвідчені викладачі давали поради та рекомендації всім бажаючим стосовно технології вирощування овочевих культур.