Остання редакція: 22 квітня 2021

В гурті робити — як із гори бігти

Територія Уманського національного університету садівництва завжди вражала відвідувачів чистотою та охайністю. Завжди підметені тротуари та побілені бордюри, доглянуті газони та квітучі клумби. Щоб так було і надалі, у прибиранні території університету після зими активну участь взяли викладачі, лаборанти та аспіранти.

Не були осторонь і колектив кафедри овочівництва. До суспільно корисної праці 14 квітня 2021 року долучились викладачі, лаборанти та аспіранти. Не зважаючи на прохолодну погоду з ентузіазмом та гарним настроєм, взявши необхідний інвентар, усі заходились впорядковувати територію в дружній та веселій обстановці з колегами інших кафедр факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин.

Роботи було зроблено багато – зібрали сміття, прибрали торішнє листя та суху траву, обрізали кущі та дерева, розчистили територію від гілок.

Закінчили роботу всі учасники прибирання з приємною втомою та з гордістю за приведену до ладу територію рідного університету.