Остання редакція: 23 січня 2019

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ !!!

23 січня свій День народження святкує Олена Іванівна УЛЯНИЧ - завідувач кафедрою овочівництва, доктор сільськогосподарських наук, професор Уманського національного університету садівництва

Вельмишановна Олено Іванівно !

Вітаючи з днем народження, хочеться сказати чимало теплих і добрих слів такій прекрасній жінці, як Ви. Бажаємо здоров’я і натхнення, любові і уваги, тепла і сонячного настрою, успіхів у всьому, яскравих вражень і веселки емоцій! Нехай у Вашому житті завжди будуть квіти і сюрпризи, посмішки і хороші події, щастя і радість, удача і везіння!

Від усього серця бажаємо Вам виконання всіх бажань. Нехай збудуться всі мрії, успіх, радість і натхнення стануть постійними супутниками. Нехай голова крутиться тільки від надлишку захоплення, енергії і щастя. Бажаємо, щоб Вас завжди оточували радісні і щирі посмішки людей, а Ви залишалися такою ж неповторною і чарівною.

Бажаємо здоров’я, як криця міцного,

Будьте душею завжди молоді.

Хай Вашу долю освітлюють зорі,

А щастя рікою вливається в дім.

Хоч було тривог в житті немало,

Та не будемо згадувать сумне,

Бо горить в душі іще багаття,

Вогонь горить - це головне.

На довгий вік, на многії літа,

На шану від людей, тепло родинне,

Стелися, доле, крізь усе життя,

Лише добром для доброї людини.

Нехай старання Ваші і труди

Помножать успіх в нашім колективі,

Живіть в добрі і радості завжди,

Та будьте все життя щасливі!

З повагою колектив кафедри овочівництва