Остання редакція: 18 лютого 2018

Вітаємо з присвоєнням освітнього рівня "Магістр"

Члени екзаменаційної комісії під час роботи

Впродовж 12–16 лютого 2018 р. відбулася підсумкова атестація (захист дипломної роботи) здобувачів вищої освіти за ступенем «Магістр» за спеціальністю 203 „Садівництво та виноградарство“.

Студенти, які захищали дипломні роботи, своєчасно були закріплені дипломниками за випусковими кафедрами, їм були призначені керівники і консультанти. Від керівників студенти отримали завдання, в яких зазначені основні проблеми, що їх необхідно було розглянути та строки подання окремих розділів і завершення роботи. Впродовж навчання і підготовки дипломних робіт студентам регулярно надавались консультації, методична допомога, здійснювався контроль зі сторони кафедр, наукових керівників за ходом підготовки робіт до захисту. В період підготовки до роботи екзаменаційної комісії кафедрами університету проведена робота з підготовки студентів, надані індивідуальні та групові консультації.

Екзаменаційна комісія (ЕК) призначена в такому складі:

1.

ВДОВЕНКО

СЕРГІЙ

АНАТОЛІЙОВИЧ

голова екзаменаційної комісії, доцент кафедри садово-паркового господарства, садівництва та виноградарства Вінницького національного аграрного університету, д. с.-г. н.

2.

ЩЕТИНА

СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

декан факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, доцент, к. с.-г. н.

3.

МАЙБОРОДА

ВОЛОДИМИР

ПАВЛОВИЧ

доцент кафедри плодівництва і виноградарства.

4.

УЛЯНИЧ

ОЛЕНА

ІВАНІВНА

завідувач кафедри овочівництва, професор, д. с.-г. н.

На захисті були присутні керівники дипломних робіт, викладачі і студенти. Екзаменаційна комісія всебічно проаналізувала представлені наукові роботи, детально ознайомилась із змістом всіх дипломних робіт та якістю їх оформлення.

За результатами захисту дипломних робіт абсолютна успішність становила 100 %, якісна успішність 87,5 %.

Відмінні знання і зрілість як фахівця продемонстрували студенти:

Заріцький Максим Ігорович

Іванишина Вікторія Алімівна

Іванов Ігор Васильович

Клішук Богдан Русланович

Коджебаш Людмила Петрівна

Кошельник Василь Анатолійович

Кузьмак Артем Валерійович

Кучер Інна Олексіївна

Лут Євгеній Русланович

Мовчан Дарина Юріївна

Мусієнко Ліна Анатоліївна

Сокирська Лілія Сергіївна

Трачук Ірина Андріївна

Шевченко Олена Павлівна

Шинкаренко Світлана Борисівна

Усатюк Олена Олександрівна

Чебанова Марина Михайлівна

Черновол Євгенія Миколаївна

Рішенням екзаменаційної комісії за результатами захисту дипломних робіт студенти, які отримали "відмінно" рекомендовані до навчання в аспірантурі, а всім випускникам 2018 року факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, які в повному обсязі виконали навчальний план за спеціальністю 203 „Садівництво та виноградарство“ ОС „Магістр” і успішно захистили дипломні роботи, присвоїти кваліфікацію „Дослідник з плодоовочівництва і виноградарства” з видачею їм диплома встановленого зразка.

Диплом з відзнакою отримали:

Мусієнко Ліна Анатоліївна

Сокирська Лілія Сергіївна