Остання редакція: 23 січня 2020

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ !!!

День народження – особливе свято, але коли вік іменинника – ювілейна дата, це додатковий привід по-особливому привітати його.

23 січня свій ювілейний День народження святкує Олена Іванівна УЛЯНИЧ - завідувач кафедрою овочівництва, доктор сільськогосподарських наук, професор Уманського національного університету садівництва

Вельмишановна Олено Іванівно !

Свій ювілей ви зустрічаєте в розквіті творчих сил, збагачені життєвим досвідом. Сумлінною довгорічною працею, доброзичливими стосунками з колегами в нашому колективі ви заслужили глибоку повагу. Нехай ваша життєва дорога в’ється по висхідній, нагороджує здоров’ям, щастям, радістю та всіма земними благами. Прийміть від нас щирі вітання і найкращі побажання міцного здоров’я на довгі роки, великого людського щастя, добра, благополуччя, щасливого довголіття.

Дозвольте з ювілеєм привітати,

І побажати від душі

Багато щастя і добра багато,

Хай буде світлим кожен день в житті.

Хай негаразди завжди обминають,

Хай буде легко Вам вперед іти,

І словом добрим Вас завжди вітають.

Бажаєм успіхів великих у роботі,

Й побільше творчих Вам натхнень.

Нехай минають завжди всі турботи,

І хай приносить радість кожний день!

З повагою колектив кафедри овочівництва