Остання редакція: 03 листопада 2016

Всеукраїнська студентська наукова конференція, присв"ячена 125-річчю від дня народження професора В. Л. Симиренка.

30 березня 2016 року на кафедрі овочівництва відбулося секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції, присвяченій 125-річчю від дня народження професора В. Л. Симиренка.

Учасниками конференції стали студенти 3–6 курсів спеціальностей «Плодоовочівництво і виноградарство» і «Технології закритого ґрунту» та викладачі кафедри.

Тематика доповідей студентів присвячена розробкам нових економічно-вигідних елементів та удосконаленню існуючих в технологіях вирощування овочевих культур у відкритому і закритому ґрунті, що направлені на виробництво високоякісної продукції.

Доповіді учасників конференції були актуальними та змістовними. Цікаві виступи доповідачів, коректність запитань і змістовність відповідей створювали атмосферу творчої дискусії.