Остання редакція: 15 грудня 2023

Захист звітів аспірантів

На сьогодні на кафедрі овочівництва Уманського національного університету садівництва в аспірантурі навчаються 13 аспірантів, з них першого року навчання – чотири здобувачі, другого року навчання – шість, третього – одна аспірантка та четвертого року навчання – два здобувачі. Підготовка здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня передбачає щорічне звітування аспірантів щодо виконання освітньої та наукової складової.

Так, 14 грудня 2023 року на розширеному засіданні кафедри було заслухано звіти за перше півріччя 2023-2024 навчального року здобувачів освіти третього рівня підготовки (доктор філософії). Варто відзначити, що, незважаючи на досить складну обстановку в державі, навчання в аспірантурі в першому півріччі відбувалося згідно навчального плану спеціальності та згідно індивідуального плану кожного з аспірантів. Присутніми були науково-педагогічні працівники кафедри, якими була відмічена активна робота здобувачів вищої освіти щодо виконання освітньої програми та проведення актуальних наукових досліджень. Крім цього, було акцентовано увагу на широкому колі наукових тем, за якими працюють аспіранти кафедри. Рішенням кафедри овочівництва було затвердити звіти аспірантів за перше півріччя 2023-2024 н.р.