Правила прийому на навчання в Уманському НУС
Приймальна комісія
Уманського національного університету садівництва запрошує абітурієнтів з усієї України
Детальна інформація про вступ ТУТ
Вступні кампанії минулих років за посиланням
Вступні кампанії минулих років за посиланням
З 3 червня до 19 липня 2024 р. проходила виробнича практика в умовах навчально-виробничого відділу УНУС cтудентів 11 м-ов групи ОПП "Овочівництво"
Щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція “Науково-технологічне та методичне забезпечення виробництва екологічної, конкурентоспроможної сільськогосподарської продукції в сучасних умовах” відкрила роботу пленарного засідання 20 червня 2024 року на кафедрі овочівництва Уманського НУС.
Впродовж 10–20 червня 2024 року здійснювалася підсумкова атестація студентів факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин денної та заочної форм навчання спеціальності 203 „Садівництво та виноградарство“ за ступенем вищої освіти «Молодший бакалавр» та "Бакалавр".