ЗАХИСТ КАНДИДАТСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇЧитати повністю

ЗАХИСТ КАНДИДАТСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ

Уманському НУС присвячено пам`ятну медальЧитати повністю

Уманському НУС присвячено пам`ятну медаль

Національний банк України випустив пам`ятну медаль, присвячену одному з найстаріших закладів вищої освіти України – Уманському національному університету садівництва.

Ми маємо чим здивувати, зацікавити, поділитися...Читати повністю

Ми маємо чим здивувати, зацікавити, поділитися...

Нещодавно в рамках програми ЄС Erasmus + Уманський національний університет садівництва відвідала науковець Державної Вищої школи імені Папи Іоанна Павла ІІ в місті Бяла Подляска (Польща) – Алісія Барановська. Метою візиту було розширення наукової співпраці між університетами, обмін знаннями та досвідом у сфері сільського господарства.