07.10.2017
Зі святом, рідне місто !!!Читати повністю

Зі святом, рідне місто !!!

Колектив кафедри овочівництва долучився до святкування Дня міста Умань, яке відбулося 7 жовтня 2017 року

Знайомство з науковою бібліотекою Читати повністю

Знайомство з науковою бібліотекою

Наукова бібліотека – це сучасний науковий, культурно-освітній, інформаційний центр, що забезпечує реалізацію потреб користувачів у одержанні найновішої інформації, одночасно формує інформаційну культуру майбутніх спеціалістів, які будуть працювати в принципово нових умовах інформаційного суспільства

Ознайомча практика на дослідному полі кафедри овочівництваЧитати повністю

Ознайомча практика на дослідному полі кафедри овочівництва

Під час навчання студенти отримують достатній багаж знань, але практична робота є особливо корисною та цінною для їх засвоєння. Адже роботодавцям зазвичай потрібні ті, хто з головою пірне у виробничий процес, а молодій людині часто бракує практичних навичок.

29.09.2017

НОВІ НАУКОВІ НАДБАННЯ

Науковці Уманського національного університету садівництва отримали патенти на корисні моделі, зареєстровані в Державному реєстрі патентів України 28.08.2017 р.

26.09.2017
Сорт часнику Прометей отримав нагородуЧитати повністю

Сорт часнику Прометей отримав нагороду

В рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Технологічні аспекти вирощування часнику, інших цибулевих і сільськогосподарських рослин», яка відбулася на кафедрі овочівництва Уманського НУС 22 вересня 2017 року голова Асоціації виробників часнику України Володимир Власенко вручив нагороду власнику сорту часнику «Прометей» – Уманському національному університету садівництва та автору сорту – доктору сільськогосподарських наук, професору Віталію Лихацькому за найкращий показник урожайності часнику в 2017 році – 13т/га.

26.09.2017
ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕХНОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ВИРОЩУВАННЯ ЧАСНИКУ, ІНШИХ ЦИБУЛЕВИХ І СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ РОСЛИН» В УМАНСЬКОМУ НУСЧитати повністю

На кафедрі овочівництва 22 вересня 2017 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Технологічні аспекти вирощування часнику, інших цибулевих і сільськогосподарських рослин» за участі Асоціації виробників часнику України та провідних науковців і виробничників.