В Уманському національному університеті садівництва відбувся щорічний традиційний огляд дослідів кафедр згідно з науково-дослідною тематикою та програмами навчального закладу. Під час демонстрації дослідів було проведено огляд дослідних ділянок овочевих, польових та декоративних культур, ягідників, садів і селекційних посівів.
Атестація здобувачів вищої освіти за ступенем „Бакалавр” напряму підготовки 6.090101 „Агрономія” за ознаками спеціальності „Плодоовочівництво і виноградарство“
18 червня 2018 р. відбулася атестація (проведення підсумкового екзамену) здобувачів вищої освіти за ступенем „Бакалавр” напряму підготовки 6.090101 „Агрономія” за ознаками спеціальності „Плодоовочівництво і виноградарство“ заочної форми навчання.
31 травня 2018 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К 74.844.04 в Уманському НУС Ігор Анатолійович представив на прилюдний розгляд дисертаційну роботу на тему "Оптимізація технології вирощування селери черешкової у Правобережному Лісостепу України" на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.01.06 – овочівництво.
НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ НА КАФЕДРІ ОВОЧІВНИЦТВА
На кафедрі овочівництва 30 травня 2018 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція "Технологічні аспекти вирощування часнику, цибулевих і сільськогосподарських культур: сучасний погляд та інновації" за участі ГО "Асоціація виробників часнику України", науковців та виробничників.
Відбулася підсумкова атестація здобувачів вищої освіти за ступенем «Магістр»
Впродовж 21–22 травня 2018 р. відбулася підсумкова атестація (захист дипломної роботи) здобувачів вищої освіти за ступенем «Магістр» за спеціальністю 203 „Садівництво та виноградарство“.
Практичний тур з овочівництва в рамках Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Садівництво і виноградарство»
В колисці української академічної школи садівництва – Уманському національному університеті садівництва 24–26 квітня 2018 року відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Садівництво і виноградарство». Учасниками змагання за звання переможця стали студенти шести вищих навчальних аграрних закладів України – НУБіП (м. Київ), Білоцерківського НАУ, Львівського НАУ, Таврійського ДАТУ, Уманського НУС та Харківського НАУ.